24/5/2017
20:00
koncert

4. Urodziny baruStudio: Piano Bar Studio

Początek roku był dla nas bardzo łaskawy. Po ponad tysiącu dniach przygotowań, udało się nam ruszyć z niezwykle skomplikowanym logistycznie i absolutnie niezobowiązującym cyklem - Piano Bar Studio. Co środę ustawiamy na środku naszej kawiarenki instrument i zapraszamy do niego ludzi, którym granie na werblu i trójkącie w podstawówce nie zniszczyło wrażliwości na kulturę i sztukę. 

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy marzeń nie rozbudowywali (bo przecież wciąż i wciąż chcemy więcej i więcej), i z okazji urodzin do naszego pianina zapraszamy postać dla nas zupełnie wyjatkową i… jakby to powiedzieć: niepowtarzalną. Gościem Piano Bar Studio będzie Piotr Zabrodzki - określany w prasie - multiinstrumentalistą. Ale powiedzieć o Piotrze, że to multiinstrumentalista, to jakby nic nie powiedzieć. 

Chcielibyśmy Wam napisać o tym, że Piotr pięknie gra w różnych zespołach i to na różnych instrumentach, że się pięknie ubiera, że pięknie śpiewa, że jak się uśmiechnie przy fortepianie to dziewczyny na widowni tracą przytomność. Że jak gra w 67,5 minut projekt, to Pałac Kultury się kurczy, a jak w Combo Tanecznym Janka Młynarskiego, to łzy wzruszenia lecą nawet kibicom Legii. Nie będziemy wspominać jego przepięknych nakryć głowy, bo zrobili to już inni na fb i potem 400 osób chodziło po sklepach w poszukiwaniu Piotrkowych czepków. Napisalibyśmy Wam jak pięknie grał Barkę i mruczał przy Panu Zbigniewie Wodeckim. 

Ale nie napiszemy tego wszystkiego, bo nie da się oddać słowami tego co Piotr robi na scenie i co robi z widownią. Po prostu przyjdźcie i bądźcie w tym z nami. A Miłość i Dobro zwyciężą.

Dołącz do wydarzenia

To też Ci się spodoba:

W tym roku nie mamy już więcej podobnych wydarzeń
© STUDIO teatrgaleria 2018