25/7/2017
20:00
wydarzenie specjalne

Klub Komediowy: Wycieczki osobiste feat. Dorota Masłowska

SINE METU / Klub Komediowy na Placu prezentuje: Wycieczki osobiste feat. Dorota Masłowska

Osobista podróż, pełna intelektualnych kuksańców, artystycznych docinków i żartobliwych przytyków. Wycieczki osobiste w towarzystwie niezwykłego gościa czyli Doroty Masłowskiej i jej felietonów, które posłużą jako inspiracja do improwizowanych scen.

Wycieczki osobiste to cykl spektakli improwizowanych, mających charakter scenicznych spotkań twórców wyrażających się za pomocą różnych form i narzędzi artystycznych. Zaproszeni goście przygotowują inspiracje, z którymi na scenie mierzą się improwizatorzy.

Dorota Masłowska – wiadomo.

Klub Komediowy działa od 3 lat na Placu Zbawiciela w Warszawie. Jesteśmy pierwszym i jedynym klubem komediowym w Polsce. Codziennie można przyjść na spektakle, które są różnymi formami komedii na żywo. Można zobaczyć u nas teatry improwizowane (Klancyk, Hofesinka, Hulaj, Hurt Luster, Humbuk) stand-up (Stand Up Polska), kabaret literacki (Fabularny przewodnik po), skecz show (Niektóre Długopisy Piszą Wolniej), koncerty, spektakle teatralne i inne inicjatywy sceniczne, które są nowością na warszawskiej scenie teatralnej i klubowej. Prezentujemy formaty i spektakle, które są naszymi oryginalnymi produkcjami: Bitwa na dubbingi, Musical improwizowany, Mała gra o nic  i inne. Na naszej scenie gościliśmy m.in Janusza Gajosa, Jacka Fedorowicza, Szczepana Twardocha, Marcina Maseckiego, Mariusza Szczygła, Jakuba Żulczyka i innych. Pokazujemy to, co najciekawsze w niezależnej komedii, robimy nowe rzeczy, eksperymentujemy, wypracowujemy formaty i czerpiemy to, co najlepsze z przeszłości polskiej komedii.

Dołącz do wydarzenia

To też Ci się spodoba:

W tym roku nie mamy już więcej podobnych wydarzeń
© STUDIO teatrgaleria 2018