13/5/2017
13:00
taniec

Warsztat „Przestrzeń w ciele, ciało w przestrzeni”

Z okazji 14. edycji festiwalu Millennium Docs Against Gravity zapraszamy na warsztaty tańca "Przestrzeń w ciele, ciało w przestrzeń", które będą otwierać nową sekcję filmów dokumentalnych o tańcu DOC DANCE.

O filmach znajdujących się w sekcji można przeczytać tu:http://docsag.pl/pl/section/doc-dance-pl/?dist=warszawa

„Przestrzeń w ciele, ciało w przestrzeni” to warsztat improwizacji i świadomości ciała – spotkanie poświęcone praktykowaniu uważności i obecności poprzez pracę z percepcją i zmysłami. To zaproszenie do intensywnego, fizycznego doświadczenia cielesności i twórczej, pełnej wrażliwości i ciekawości interakcji z otoczeniem.Podczas warsztatu będziemy pracować ze wzrokiem i jego deprywacją, dotykiem oraz propriocepcją (czuciem głębokim), wykorzystując wrażenia zmysłowe oraz relację ze środowiskiem jako motywację do poszukiwań ruchowych. Zaproponujemy narzędzia i praktyki inspirowane pracą ze zmysłami w Body-Mind Centering®, projektem Tuning Scores Lisy Nelson, Ruchem Autentycznym, a także improwizacją. Nie trzeba mieć doświadczenia ruchowego. Wystarczy gotowość do działania solo, w duecie, w grupie, otwartość na pracę z dotykiem i z zamkniętymi oczami. Warsztat otworzy sekcję Doc Dance.

Osoby chętne zapraszamy do Teatru Studio, druga część warsztatów odbędzie się na Placu Defilad. 

Warsztat poprowadzi: Natalia Oniśk – edukatorka, tancerka, performerka i aktywistka taneczna, promuje terapeutyczne działanie tańca.

Wstęp wolny

Pytania prosimy przesyłać na adres e-mail: akademia@againstgravity.pl

Dołącz do wydarzenia

To też Ci się spodoba:

W tym roku nie mamy już więcej podobnych wydarzeń
© STUDIO teatrgaleria 2018